Zarząd informuje, że będzie zmuszony udzielać kary finansowe za nieprawidłowe segregowanie śmieci oraz pozostawianie śmieci takich jak gabaryty lub niebezpieczne które nie są zabierane i musimy dodatkowo za nie płacić.